Łowisko Gajdowe

on .

KATEGORIA ŁOWISK - ŁOWISKA OGÓLNODOSTĘPNE
ŁOWISKO KOMERCYJNE

 

 

Przepiękne łowisko Gajdowe, znajduje się w Centawie w powiecie strzeleckim, w gminie Jemielnica, około 8 kilometrów od Strzelec Opolskich. Łowisko to ma powierzchnię około 8,5 ha i jest otoczone pięknymi lasami i łąkami.

Zjeżdżają tu wędkarze, miłośnicy połowów dużych karpi, nie tylko z województwa opolskiego, ale i z ościennych województw. Ryby w tym zbiorniku niejednego wędkarza przyprawiały o zawrót głowy, gdyż naprawdę dużych okazów tu nie brakuje. Fachowa pomoc na miejscu, i cenne wskazówki właścicieli łowiska, nota bene dobrych wędkarzy i pasjonatów wędkarstwa karpiowego, na pewno pomagają w złowieniu swojej duuuzej ryby.

Cisza, piękno natury i spokój wokół łowiska to dodatkowe atrybuty, by spędzić tu weekend z wędką. Woda, ryby, przepiękne mieszane lasy, wspaniałe zapachy natury, to wszystko, co można tu znaleźć.

Dla wędkarzy przygotowane jest 12 stanowisk wyposażonych w podesty na styl angielski, oraz budki zastępujące z powodzeniem namiot. Zaleta łowiska jest bezpośredni dojazd samochodem na stanowisko, możliwość zakupu profesjonalnych przynęt i zanęt, pełne zaplecze sanitarne, prysznice, WC.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

O portalu

Reklama

Pomoc

Regulamin
O nas Oferta reklamowa Pomoc Regulamin
Kontakt Inne oferty Współpraca Regulamin forum
      Regulamin PZW